Hakkımızda


Verilab, 12 haziran 2012 yılında kurulmuştur.Öncelikli olarak bu sektörde iyi bir konuma sahip olarak müşterilerimize en iyi hizmet verebilmeyi prensip edinmiş olup alanında kendini her gün geliştirmektedir.Ayrıca Antalyamızda konusunda ilk profesyonel olarak Veri kurtarma sektörüne adım atmış olmaktan gurur duymaktayız.


Profesyonel cihazlar ve laboratuvar ortamında veri kurtarma hizmeti veren Verilab, Harddiskten veri kurtarma, flash bellekten veri kurtarma, SSD Disklerden veri kurtarma, RAID Disklerden veri kurtarma, Veri Yedekleme ve Adli Bilişim alanlarında faaliyet göstermektedir.

Öncelikli hedefimiz olarak Akdeniz Bölgesinde veri kurtarma hizmeti konusunda marka olmanın yanı sıra kurumsal yapımızı her geçen gün güçlendirmekte ve ulusal alanda çalışmalarımızı genişletme vizyonuyla çıktığımız yolda emin adımlarla yürümekteyiz.


Gizlilik Politikamız

Verilab, verilerinizi, güvenli, size özel ve gizli tutmayı ilke haline getirmiştir..
Laboratuvarımızda bulunan size ait sabit disk, RAID dizisi, flash sürücü, hafıza kartı ya da cep telefonu üzerindeki tüm veriler, özel ve gizli tutulur.Verilerinizin sizden başkası tarafından kullanılması veya görüntülenmesine izin verilmez.
Laboratuvarlarımızda verilerinizin bir kısmı sadece çalışırlığı test edilmek amaçlı kontrol edilir.Kurtarma sonrası alınan kopyaların tümü siz aksini istemediğiniz sürece 7 gün içerisinde sunucularımızdan silinmektedir.

Verilab veri kurtarma hizmeti ile Bankalar, Devlet Daireleri, Sağlık Kuruluşları, Üniversiteler, Hukuk Birim ve büroları na hizmet vermektedir ve bu kuruluşlara ait veriler hizmet süremiz boyunca, bizim güvencemiz ve gizliliğimiz altında korunmaktadır.
Birçok müşterimiz kendilerine ait Müzik, Film, Kişisel Fotoğraf ve Videolar, Finansal Kayıtlar ve Araştırma Belgeleri gibi özel verilerinin başka bir kişi tarafından görüntülenmesi veya kullanılmasını istememektedirler. Burada Verilabın asli görevi kurtarım sonrası verilerinizin size tamamen teslimini sağlamaktır. Sizin gizliliğinize saygı göstermek ve korumak bizim öncelikli görevimizdir.
Çoğunlukla gizliliğe önem veren müşterilerimiz ile Gizlilik Sözleşmesi imzalamaktayız. Bu şekilde yasalar önünde de çalışma yöntemlerimizi belirtmiş oluyoruz.