Harddiskten Veri Kurtarma

Home / Harddiskten Veri Kurtarma

HARDDİSKTEN VERİ KURTARMA İŞLEMLERİNİ PROFESYONEL VERİ KURTARMA CİHAZLARI İLE İŞLEM YAPMAKTAYIZ.

Harddisk, bilgisayarınızdaki depolama birimidir.Bir çogumuz gündelik hayatımızdaki bilgisayarlarımızda datalarımızın harddisklerimizin üzerinde oldugunu bilmemekteyiz.Bu konuda yeterli teknik bilgiye ve donanımıa sahip olmadıgımız için veri kaybı yaşayabiliyoruz.Bu konuda firmamız olarak verilerinizin en güvenli ve hızlı şekilde kurtarılmasını saglamaktayız.

Harddisklerimizde neden arıza oluşur!Bilgisayarlarınıza casus yazılım bulaşması,aniden elektrik kesintilerinde genel agırlık olarak fiziksel darbeye magruz kalması sonucu oluşur.Zaman içinde kullanmış oldugunuz harddisklerinizde oluşan bad sector diye adlandırdıgımız bozulmuş bölümler oluşur bunlar harddiskiniz bozulmasına neden olabilir.

Veri kurtama sürecimiz öncelikle harddiskiniz çalışabilir durumda olup olmadıgını kontrol etmekle başlar.Harddiskiniz çalışabilir durumda ise veri kurtarma işlemine başlanır.Ancak çalışır durumda degil ise fiziksel veya voltaj arızası bulunmakta ise ilk harddiskleriniz çalışır duruma getirilir. Bunun için bozulan harddisklerinizin parçaları dönor disk ile degişimi yapılır.

Harddiskleriniz bozuldugu zaman ilk müdahale çok önemlidir.Bu konuda profesyonel olmayan bilgisayar firmalarına işlem yaptırmamanız verilerinize saglıklı bir şekilde ulaşabilmek için önemli bir adımdır.Hardiskleriniz bizlere ulaştırırken telefondan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Start typing and press Enter to search